Fotograf Szczecin

Zainspiruj się – bądź Szczęśliwa

Jak być szczęśliwą? Można zadawać sobie to pytanie każdego dnia, każdy ma swoje pomysły, a w internecie jest multum porad i wskazówek. Na portalach społecznościowych co chwila pojawiają się złote myśli. Czytamy, motywujemy się, że coś właśnie zdziałamy, ale to uczucie trwa krótko i wracamy do rzeczywistości. Myślimy, że nam się na pewno nie uda, że tak jest dobrze… Ale czujemy się jakby nam czegoś brakowało… Co z tym zrobić? Wpis nie będzie długi, ale konkretny i mam nadzieję, że kogoś uda mi się zainspirować. Na koniec oczywiście kilka moich prac, tym razem z sesji noworodkowej.

Inspiracją do tego wpisu był gościnny tekst u mojej dobrej znajomej – Anny H. Niemczynow, zajrzyjcie do niej koniecznie.

Ania jest idealnym przykładem kobiety spełnionej, która cały czas szukała siebie i znalazła. Jest szczęśliwą żoną, mamą i pisarką. A co najważniejsze inspiruje, motywuje innych, by być spełnioną. Gdy patrzę na nią, czytam jej teksty motywuję się… Jeśli jej się udało mi też może, a tak naprawdę każdej z nas może. Nie tylko wystarczy chcieć, bo każdy chce, ale działać i być wytrwałym w swoich pragnieniach oraz wierzyć w siebie. To jest najważniejsze.

 

Gdzie szukać inspiracji…

– Wszędzie, w każdej minucie, obserwujcie wszystko co Was otacza. Zawsze może pojawić się inspiracja.

– Dużo czytajcie, książek, artykułów, opinii, blogów, a nóż znajdziecie, to czego brakuje i stworzycie coś wyjątkowego.

– Słuchajcie, każdy opowiada o swoich potrzebach, a Wy znacie akurat rozwiązanie i dowiadujecie się, że jeszcze nikt tego nie zrobił.

– Pokochajcie się, zaufajcie sobie, same wiecie, co jest dla Was istotne i nie zapominajcie o tym.

– Nie oglądajcie się na innych, tracicie tylko czas (wiem coś o tym). Liczycie się tylko Wy.

– Jesteś tylko Ty i Twoja rodzina, spraw byście byli szczęśliwi.

– Stawiaj sobie cele i dąż do ich realizacji. Pamiętaj, by być przy tym wytrwałą.

– Bądź wytrwała, wierna swoim przekonaniom.

 

Warto czasem zrobić coś tylko dla siebie. Znajdźcie jeden dzień w tygodniu, w którym liczysz się tylko Ty. Ja chodzę na jogę, staram się biegać, codziennie rano ćwiczę. A jak skończę pisać sten tekst, to pójdę się poopalać na 20 minut, by się wylogować. Pamiętaj, znajdź każdego dnia nawet 5 minut, by się wylogować. Pomaga :).

 

Mam nadzieję, że tymi kilkoma wskazówkami Wam  jakoś pomogłam, że Was zainspirowałam. Ja robię to co kocham i czuję się spełniona, szczęśliwa. Pokochajcie się róbcie to co kochacie, realizujcie się i bądźcie wytrwałe w tym wszystkim. Naprawdę Warto.

 

Do zobaczenia 🙂

 

 

fotograf Szczecin

 

fotograf Szczecin

 

fotograf Szczecin

 

fotograf Szczecin

 

fotograf Szczecin

 

fotograf Szczecin

 

fotograf Szczecin

 

fotograf Szczecin

 

fotograf Szczecin

 

fotograf Szczecin

 

fotograf Szczecin

 

fotograf Szczecin

 

fotograf Szczecin

 

fotograf Szczecin

 

fotograf Szczecin

 

fotograf Szczecin

 

fotograf Szczecin

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

69 − 68 =