Fotograf Szczecin

Fotograf Szczecin – opinie moich gości

Fotograf Szczecin opinie – najnowsze opinie moich gości. Jest do dla mnie ogromne wyróżnienie, że mogłam poznać tak wielu fascynujących ludzi. A jak czytam ich słowa na temat sesji u mnie, to aż mi serce podskakuje z radości. Dziękuje ogromnie za możliwość uchwycenia Was i Waszej Miłości.

Fotograf Szczecin opinie moich modeli

Polecam, Pani Ania jest profesjonalistką, sesja noworodkowa wyszła świetnie, podczas sesji atmosfera super bawiliśmy się znakomicie a przy tym wszystkim zdjęcia mega ładne.
1000% zadowolenia

Radosław Kurek

 

Bardzo serdecznie polecam sesję u Pani Ani:):) Zdjęcia są przepiękne:) a klimat jaki stwarza Pani Ania jest niesamowity:) Maluszek na sesji ma jak w raju:) cieplutko, spokojnie i bardzo delikatnie:) Myślę, że jeszcze się spotkamy:) i jeszcze raz pięknie dziękuję za wspaniałe zdjęcia:)

Ewelina Tomaszewska

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy Pani Ani, zarówno sesja ciążowa jaki i noworodkowa jest przepiękna  jak nasz maluszek troszkę podrośnie na pewno ponownie zgłosimy się na sesję do Pani Ani. Dziękujemy 

Magdalena Madej

 

Korzystaliśmy z usług Ani dwukrotnie: robiliśmy sesję brzuszkową i już ok. miesiąca później wróciliśmy na sesję noworodkową naszego Seweryna 😊 sesje odbyły się w przemiłej i profesjonalnej atmosferze. Była to dla nas wielka zabawa i przyjemność 😊 Fotograf godny polecenia!

Aleksandra Wójcik

 

Co tu dużo pisać. Pełen profesjonalizm  z reszta zdjęcia mówią same za siebie. Miła atmosfera. Pomimo niezbyt współpracującego modela zdjęcia super wyszły.Mam nadzieję, ze na następnej sesji model będzie bardziej współpracował

Beata Chwesiuk

 

Z całego serca polecam ! Sesja przebiegła spokojnie i w miłej atmosferze oraz przede wszystkim komfortowo dla nas jak i dla maluszka. Materiał w wersji elektronicznej zrobił na nas wrażenie ale gdy otrzymałam go ,,do ręki”, zaniemówiłam z wrażenia. Przepiękna pamiątka na całe życie.

Natalia Kowalska

 

Jeszcze więcej recenzji znajdziecie na mojej stronie na fb – Anna Gajdzińska Photography

oraz na stronie – Fotograf Szczecin opinie

 

fotografia noworodkowa Szczecin opinie

 

Fotograf Szczecin opinie

 

sesja noworodkowa opinie Szczecin

 

 

 

 

 

Fotografia Szczecin opinie
 

Fotograf opinie

 

Sesja noworodkowa Szczecin

 

Fotografia noworodkowa Szczecin opinie

 

Fotografia rodzinna Szczecin

 

naturalna sesja noworodkowa Szczecin

 

Sesja noworodkowa Szczecin kogo polecacie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 + = 20