Fotograf Szczecin

Kalendarz dla schroniska 2021

Kalendarz dla schroniska 2021. Zebrane pieniądze ze sprzedaży kalendarzy zostaną przeznaczone dla podopiecznych Szczecińskiego Schroniska. Jest to już czwarta edycja projektu, nowi bohaterzy na tle Szczecina. W tym roku partnerem projektu jest Canon Polska.

Kalendarz dla schroniska 2021

To projekt, który jest realizowany już co roku. Obecnie jest to czwarta edycja. W tym roku mieliśmy bardzo dużo materiału, odwiedziliśmy wiele miejsc, w tym dwa, na których mi bardzo zależało: Filharmonia oraz Aeroklub Szczeciński.   W sumie cieszyłam się jak dziecko :). Są to przepiękne miejsca, w szczególności Filharmonia. Można powiedzieć, że to minimalistyczne i czyste miejsce jest marzeniem każdego fotografa. Miałam to szczęście, że w tym roku ponownie mogłam zrobić zdjęcie na tle tych pięknych białych schodów. W tym roku partnerem wydarzenia jest Canon Polska, co jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem.

Jest to projekt, który co roku wpisuję w swój kalendarz. Będę jeszcze kolejne wpisy, w których pokażę jeszcze więcej zdjęć z innych miejsc.

Jak już pisałam jest to czwarta edycja projektu. Więcej o wcześniejszych realizacja przeczytacie tutaj – Kalendarz dla schroniska Szkoda, że w tym roku nie udało się zorganizować wystawy, podczas które można by było nabyć jedno ze zdjęć. Miejmy nadzieję, że w kolejnych latach zdrowie nam wszystkim dopisze.

 

 

Kalendarz dla schroniska 2021 Szczecin

 

Kalendarz dla schroniska 2021 w Szczecinie

 

Schronisko Szczecin adopcja

 

kup kalendarz 2021 dla Schroniska Szczecin

 

Kalendarz dla schroniska 2021 Szczecin

 

Kalendarz dla schroniska 2021

 

Zajrzyj koniecznie na wcześniejszy wpis o projekcie – Kalendarz dla schroniska Canon EOS R . To jest pierwszy wpis z serii, gdzie opowiadam o realizacji projektu, o pracy z aparatem Canon EOS R oraz pokazuję resztę zdjęć z danej sesji, dla których zabrakło miejsca w kalendarzu :).

 

Zapraszam również do strony – Media i Wystawy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 2 = 5