Sesja fotograficzna – Sesja “dojrzałej Miłości”

“Porozmawiamy o miłości – o miłości prawdziwej, która nieustannie się umacnia, wprawia w ruch cały świat i czyni człowieka mądrzejszym” – Paulo Coelho
Mam ogromną przyjemność przedstawić Wam moich rodziców, którzy są już 50 lat po ślubie, a właściwie 51. Pięknie, prawda…

Sesja fotograficzna – Sesja “dojrzałej Miłości”

Na rocznicę ślubu chciałam podarować im coś naprawdę wyjątkowego. Jak się ich podpytywałam, to właściwie wszystko mają, nic nie potrzebują. Zależało mi, by prezent ich oczarował. Moja mama bardzo dba o naszą historię. Na ścianach w domu mamy mnóstwo zdjęć naszej rodziny – dziadkowie, pradziadkowie… Dodatkowo mama jeszcze kiedyś wspomniała, że chciałaby aktualne zdjęcie ze swoim mężem.

I tak w pewien czwartek powiedziałam rodzicom, że zrobię im sesję i mają być gotowi na najbliższą sobotę na godzinę 12.00. Ku mojemu zdziwieniu nie protestowali i się zgodzili.

Trochę się obawiałam, że w dniu sesji się rozmyślę, a tu wręcz przeciwnie. Przyszykowali się i tak naprawdę cieszyli się jakby mieli po 20 lat, co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Byli tak zaangażowani i podekscytowani, co sprawiło mi wiele radości. W sumie cieszyłam się jak dziecko

Sesja była dla mnie niesamowicie przyjemna. Rodzice zachowywali się jakby dopiero byli po ślubie. Przypomnieli sobie te emocje, z tego wyjątkowego dnia. Na ich twarzach widziałam prawdę, miłość, radość, dumę. Było to dla mnie coś fantastycznego, towarzysząc im w tej ważnej chwili.

A co najważniejsze, rodzice świetnie się przy tym bawili i wygłupiali, to co mówiłam, to robili. Ta ich frajda i radość… po prostu było super. Dziękuję im za możliwość zrobieni im zdjęć. Zostało jeszcze tylko wydrukować fotografie na dużym formacie i powiesić na ścianę.

Właśnie dlatego kocham fotografię… To, że mogę uwiecznić miłość i emocje, prawdę i radość. A zdjęcia opowiadają o historii bohaterów, by mogli na chwilę się zatrzymać i wspominać. Jestem dumna z moich rodziców i życzę im wszystkiego co najlepsze. Dziękuję.

Jak widać fotografia towarzyszy nam przez całe życie, nie tylko w pierwszych latach. Powiedziałabym, że najważniejsze, to wykorzystywać każdą sposobność, by wybrać się na sesję. Nie ma co patrzeć, że się jest za “starym”. Wystarczy ważna data w życiu, by zapisać kolejne emocje w naszej historii, by kolejne pokolenia nas wspominały.

Zróbcie sobie fantastyczny prezent umówcie się na sesję

  • Poczujecie się wyjątkowo
  • Będziecie znów młodzi
  • Czeka na Was miła atmosfera
  • Otrzymacie piękne zdjęcia przedstawiające Waszą Miłość

Chcecie dowiedzieć się więcej? Zadzwońcie do mnie, chętnie opowiem o sesji, a co najważniejsze poznam Was i Waszą historię. Pamiętajcie nigdy nie jest za późno na zrobienie sobie fantastycznej pamiątki.

tel.: 696 582 423

Wyszli cudownie, prawda…? 🙂
sesja fotograficzna, sesja zdjęciowa
fotograf Szczecin
sesja zdjęciowa Szczecin, fotografia Szczecin
fotografia Szczecin fotograf Szczecin
Zobacz moją ofertę – Fotograf Szczecin oferta
Polub mnie na FB – Anna Gajdzińska Fotograf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 + 7 =