Projekt koktajl #3 – owsianka poprawiająca perystaltykę jelit

Hejka Kochani 🙂 . Dzień trzeci koktajlowego wyzwania. Mój mały cel i powiem Wam, że kilka razy podchodziłam do realizacji takiego planu. Jednakże się szybko kończyło, nawet po 1 dniu jż mi się nie chciało, nie kupiłam składników… Argumentów można wymieniać. Ale tym razem zmieniłam podejście…

Jak realizować wyznaczone cele?

Sposobów jest wiele, ale jeden z głównych, to po prostu powiedzenie jak największej ilości osób o swoim projekcie, o swoim celu. Wtedy to jest dodatkowa motywacja, by nie zawieźć innych, nie zrobić z siebie głupka… Zależy wtedy na budowaniu zaufania i grona znajomych, którzy będą dalej motywować.

Jednakże moim zdaniem musi się jeszcze w tym znaleźć dodatkowy impuls, jakiś czynnik, który jeszcze mocniej będzie pchać do przodu. U mnie moment zapalny, to film – “Julie i Julia” z 2009r. Obejrzyjcie koniecznie. I jakoś poszło. Fakt, że to jest dopiero 3 dzień, ale już wiem, że osiągnę sukces.

Warto wyznaczać sobie cele i je realizować, gdyż dzięki temu czujemy się silniejsi i pewniejsi siebie. Ale to jest temat rzeka i o tym jeszcze będę pisać w innym wpisie już wkrótce…

A teraz przepis na koktajl, który poprawia pracę jelit.:

– kiwi – 1,80 zł za sztukę

– banan – ok 1zł (wszystko zależy od promocji, jak jest to cena będzie znacznie niższa)

– 3 łyżki płatków owsianych – 2,99 zł opakowanie, więc na porcję ok. 50 gr

– łyżeczka siemienia lnianego – całe opakowanie 2,99 zł, więc na porcję załóżmy 40 gr.

– 2 łyżeczki wiórków kokosowych – opakowanie 4,99zł za opakowanie, więc na porcję ok. 20 gr

– 200 ml mleka kokosowego – 3,99zł (kupiłam w promocji w Lidlu), czyli na porcję jest 80 gr.

Obok tradycyjnie przybliżone ceny gramatury. Cena koktajlu – ok. 4,70 zł. Ale jak się trafi na promocję wyjdzie jeszcze mniej. A z tego co zostanie można wykorzystać do innych dań. Produkty zakupiłam w Lidlu.

Czas przygotowania ok. 10 min. Jednakże z powyższej ilości składników wychodzi jedna duża porcja. Koktajl mi zasmakował, więc od razu drugą porcję na kolejny dzień przygotowałam.

 

Tradycyjnie, gdybym sugerowała się jedynie składnikami, to bym nawet nie przygotowała koktajlu, a tu ku mojemu zdziwieniu wszystko ze sobą współgra. Smak jest naprawdę bardzo fajny. Polecam i smacznego 🙂

 

 

koktajl bananowy zdrowy koktajl na śniadanie koktajl z kiwi fotograf Szczecin pyszny koktajl na śniadanie

 

 

Zapoznaj się z moją ofertą – fotograf Szczecin oferta

Oraz zobacz jeszcze więcej moich prac – fotografia ciążowa Szczecin

 

Zajrzyj do moich profili w social media:

Facebook – Anna Gajdzińska Photography

Instagram – @fotografannagajdzinska

YouTube – Fotograf Anna Gajdzińska

Polub mnie, obserwuj, subskrybuj. Pokażę Ci jak pracuję, jakie jest moje hobby poza fotografią, zmotywuję Cię, zainspiruję.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

72 ÷ = 8