Fotograf SzczecinMotywacja

„Jestem Piękna” – projekt fotograficzny o akceptacji i pewności Siebie

Dzisiaj Wam opowiem o projekcie – „Jestem Piękna”. Co miesiąc będę przedstawiać Wam kobietę, która odważyła się opowiedzieć swoją historię i stanąć przed moim obiektywem w makijażu wykonanym przez Martę – M&M- makijaż i stylizacja paznokci …. . Projekt ma za zadanie motywować i inspirować Was Moje Drogie do działania, do uwierzenia w Siebie. Każda z nas jest tego warta. Zaglądajcie do mnie i czytajcie. W końcu jesteśmy piękne i warte wszystkiego 🙂

Skąd pomysł na ten projekt fotograficzny?

Przede wszystkim dla mnie poprzez fotografię można wiele wyrazić… Przedstawić pewien problem, przybliżyć ważne tematy, pomagać, inspirować, motywować. Dlatego postanowiłam zrealizować ten projekt. Jestem kobietą i wiem, jak często brakuje mi pewności siebie. Poznałam wiele kobiet, które mają podobne myślenie i to jest ogromny błąd. My kobiety potrafimy wiele, jesteśmy silne, wystarczy wiara w siebie. Poprzez ten projekt pragnę pomóc wielu kobietom, by uwierzyły w siebie…

A żeby nie było, wkrótce sama zrobię sobie taką sesję i będziecie mogły obejrzeć rezultaty moich autoportretów 🙂

Na początek moja pierwsza i Marty Mikiciuk modelka – Małgosia. Po przeczytaniu jej mimo, że krótkiej, ale i bardzo ważnej historii postanowiłyśmy właśnie jej pomóc.

Poznajcie jej historię i zobaczcie jak wielkie piękna i pewność siebie bije od niej. Nawet Małgosia sobie z tego nie zdawała sprawy.

 

Projekt fotograficzny – sesja dojrzałej kobiety

Małgosia zgłosiła się do nas po zobaczeniu postu na FB na jednej z grup. Napisała o sobie:

„Przez całe życie uważałam że, popełniałam jakieś błędy w sposobie myślenia, źle reagowałam na to co dzieje się dookoła.
Blokowały mnie negatywne lub pesymistyczne myśli i przekonania ,przez co nie potrafiłam przyjąć nastawienia typowego dla człowieka sukcesu…”

Projekt fotograficzny – opinia po sesji

Gosia swój brak wiary wiąże ze swoją przeszłością, dzieciństwem. Nie potrafiła się tego pozbyć… A po sesji napisała do nas:

„Dziewczyny!
Nie dawno wzięłam udziału w projekcie fotograficznym Ani Gajdzińskiej i Marty Mikiciuk. Udało się, wybrały mnie. Powiedziałam sobie wtedy Pierwszy krok – odważyłam się.  No i się udało!

Już czas abym nauczyła się nowej strategii dzięki, której będę szczęśliwa i spełnię swoje marzenia, osiągnę swoje cele i zdobędę coś czego pragnę. Klucz do sukcesu i szczęśliwego życia spoczywa w moich rękach i głowie. Niekiedy wystarcza drobna zmiana, aby odczuć potężny przypływ mocy i szczęścia. Taką energię, moc i wiarę w siebie dodały mi dziewczyny. Najpierw jak zobaczyłam się w przepięknym profesjonalnym makijażu Marty a później w obiektywie Ani, która potrafi swoim profesjonalnym podejściem wyzwolić to co nie znane w twoim ciele i umyśle.”

 

Jest nam niezmiernie miło jak czytamy to co napisała Małgosia. O to właśnie nam chodziło – o uwierzenie w siebie. Jesteśmy piękne i musimy się wspólnie motywować  inspirować… W szczególności w dzisiejszych trudnych czasach.

 

A poniżej efekty naszego spotkania. Zawsze w portrecie chodzi mi o wydobycie tego czegoś… A to można zobaczyć w oczach. Mam nadzieję, że nam się to udało. Piszcie swoje spostrzeżenia i oponie w komentarzach. Dziękujemy za każdy.

 

projekt fotograficzny Szczecin projekt fotograficzny sesja kobieca Szczecin fotografia Szczecin projekt fotograficzny Szczecin fotograf Szczecin jestem piękna Szczecin projekt fotograficzny jestem piękna projekt fotograficzny Szczecin fotograf sesja kobieca Szczecin fotografia kobieca Szczecin fotograf Szczecin sesja fotograficzna Szczecin sesja Szczecin projekt fotograficzny projekt fotograficzny Szczecin sesja kobieca Szczecin fotograf Szczecin projekt fotograficzny jestem piękna

 

Wkrótce przygotuję też film z naszej wspólnej sesji.

 

Nie zapomnijcie o polubieniu strony Marty – M&M- makijaż i stylizacja paznokci

 

Zobacz więcej moich zdjęć w portfolio – fotograf Szczecin

Fotograf Szczecin kontakt – skontaktuj się ze mną

Zajrzyj do moich profili w social media:

Facebook – Anna Gajdzińska Photography

Instagram – @fotografannagajdzinska

YouTube – Fotograf Anna Gajdzińska

Polub mnie, obserwuj, subskrybuj. Pokażę Ci jak pracuję, jakie jest moje hobby poza fotografią, zmotywuję Cię, zainspiruję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

× 9 = 45