Fotograf Szczecin

5 pomysłów na prezent dla Mamy

Prezent dla Mamy – Już zaraz Dzień Mamy, wyjątkowy Dzień i pewnie zastanawiacie się co kupić, a może co zrobić dla bliskiej osoby… Mam dla Ciebie 5 różnych propozycji, mam nadzieję, że uda mi się Ci podpowiedzieć czym obdarować Mamę. Zapraszam do czytania…

1. Prezent dla Mamy – voucher/bilet do SPA, restauracji, kina, teatru, a może do określonego sklepu…

Może to być wspólne wyjście. Typu mama z córką, tylko mama – na przykład na masaż… A może bon o określonej wartości do danego sklepu… Wszystko zależy, co Twoja Mama lubi i z czego najbardziej byłaby zadowolona.

 

2. Biżuteria – bransoletka z grawerem, łańcuszek…

Jeżeli Twoja Mama lubi zakładać bransoletki, nosi przeróżna biżuterię. To ten prezent będzie idealny. Ja osobiście byłabym z takiego zadowolona. Najważniejsze, że jest on personalizowany.

 

3. Prezent dla Mamy – koszyki/zestawy prezentowe

Teraz w sklepie takich produktów jest pełno: Z kosmetykami, słodkościami, winem lub innym alkoholem… Ważne, by było to oryginalne. Na Allegro jest tego pełno 🙂

4. DIY – coś co sama zrobisz, coś od serca

W internecie, a w szczególności na Pinterest, można znaleźć mnóstwo inspiracji… Ramka, bukiet z babeczek… Pomysłów jest wiele.

To jest też bardzo ciekawe rozwiązanie dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych. Zawsze tata może pomóc w przygotowaniu takiego prezentu

5. Prezent dla Mamy – wspólna sesja zdjęciowa w plenerze lub w studio

Dlaczego? – Ponieważ jest to zatrzymanie czasu, uchwycenie ważnych chwil w życiu. Jest to prezent, do którego będziecie wracać wspólnie po latach… Mojej Mamie wraz z siostrą też zrobiłyśmy sobie taką sesję i wszystkie byłyśmy szczęśliwe, że mamy takie zdjęcia.

Często jest tak, że robienie sobie zdjęć odkładamy na później… I niestety ostateczni wcale ich nie mamy. A tak wspólna fotografia w dużym formacie wisząca na ścianie będzie robiła wrażenie na gościach. Z kolei Mama jak i Ty będziecie dumne z takiej sesji. Wiek nie ma znaczenia, nigdy nie jest za późno na sesję.

Tak samo Tatusiowie mniejszych dzieci mogą obdarować swoją partnerkę takim właśnie zaproszeniem.

 

To są moje propozycję, mam nadzieję, że pomogłam. Oczywiście wszystko zależy od budżetu jaki chcecie przeznaczyć na prezent. Najważniejsza jest pamięć i wspólnie spędzony czas.

 

preent dla mamy prezent z okazji Dnia Mamy Prezent dla mamy dzień mamy Szczecin fotograf rodzinny Szczecin sesja dla mamy pomysł na prezent dla mamy fotografia rodzinna Szczecin fotograf Szczecin sesja dla mamy jako prezent fotografia rodzinna Szczecin prezent dla mamy sesja rodzinna prezent dla mamy Sesja dla mamy prezent z okazji Dnia Mamy

 

 

Zapoznaj się z moją ofertą – fotograf Szczecin oferta , cena makijażu 120zł

Fotograf Szczecin kontakt – skontaktuj się ze mną

Zajrzyj do moich profili w social media:

Facebook – Anna Gajdzińska Photography

Instagram – @fotografannagajdzinska

YouTube – Fotograf Anna Gajdzińska

Polub mnie, obserwuj, subskrybuj. Pokażę Ci jak pracuję, jakie jest moje hobby poza fotografią, zmotywuję Cię, zainspiruję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

99 − 93 =