O mnie

Dzień dobry 🙂

Miło mi Cię gościć na mojej stronie. Mam na imię Ania. Jestem przede wszystkim żoną, mamą dwójki cudownych chłopaków, właścicielką psa i kota. Zawodowo jestem profesjonalną fotografką, która spełnia marzenia o unikatowych i ponadczasowych kadrach. Specjalizuję się w sesjach ciążowych, noworodkowych i niemowlęcych. Zajmuję się również fotografią kobiecą premium, wejdź na moją drugą stronę – sesja sensualna Szczecin.

Chcesz mnie lepiej poznać? Zadzwoń – tel.: 696 582 423  ;  wyślij wiadomość  ;  Z ogromną przyjemnością z Tobą porozmawiam i Cię poznam, by przygotować się jak najlepiej do sesji z Tobą

Trochę więcej o mnie.

Noszę okulary, ponieważ wzrok mi “nie ostrzy” tak jakbym chciała :), zawsze mam dużo różnej biżuterii założonej na rękach i szyi. Uwielbiam biegać, jogę i wszelaką aktywność fizyczną. Kocham spędzać czas ze swoja rodziną.

Moją misją jako fotograf jest sprawianie przyjemności moim gościom, by pojawił się uśmiech na ich twarzach, by każdy miał piękną ponadczasową pamiątkę. Pragnę motywować, inspirować, pokazywać prawdę i miłość.

A fotografia to moja mała miłość, dzięki czemu oddaje swoja całą energię podczas sesji, o czym niejedna osoba mogła się już przekonać.

Dla swoich dzieci pragnę być inspiracją, że w życiu nie można się ograniczać, że można robić co się kocha, spełniać swoje marzenia. To jest bardzo ważne, by dzięki temu być szczęśliwym i spełnionym.

Jak pracuję.

Przede wszystkim nie robię zdjęć na tak zwaną masówkę. Sesja trwa u mnie średnio 2 godz, przy noworodkowych nawet ponad 4h. Nigdy nie popędzam swoich modeli podczas sesji, przy ustalaniu terminu dopasowuję godziny tak, by nie nachodziły na siebie oraz na spokojnie i rzetelnie wykonać swoją pracę. Przed przystąpieniem do pracy najpierw rozmawiam z Wami, by dowiedzieć się czego oczekujecie i na jakich ujęciach Wam zależy, chcę Was poznać. Nic nie narzucam, zależy mi na Waszym zadowoleniu. Proszę zawsze o wzięcie paru rzeczy na przebranie, by zdjęcia były urozmaicone i żebyście byli Wy, a nie kolejnym powieleniem tego samego. Każda sesja jest inna i zawsze do niej się starannie przygotowuję.

Jeśli interesujecie się sesją noworodkową zachęcam do przeczytania jak ona wygląda – fotografia noworodkowa Szczecin

Jeśli podobają Wam się moje zdjęcia skontaktuj się ze mną, a ja z przyjemnością opowiem jeszcze więcej o tym jak wygląda sesja i wspólnie ustalimy termin naszego spotkania.