Podcast „Mamy Sukcesu” #3 – rozmowa z psycholog dziecięcą Martą Petrykowską

Dzień dobry Moi Drodzy :). Zapraszam Was do posłuchania kolejnego odcinka z serii “Mama Sukcesu”. Gościem trzeciego odcinka jest Marta Petrykowska, która specjalizuje się w psychologii bliskości. Ma własny gabinet, do którego zaprasza każdego. Zachęcam do posłuchania, do zajrzenia na stronę i kontaktu z Martą.

Psycholog dziecięcy Szczecin

Podczas naszego spotkania rozmawiałyśmy czym jest psychologia bliskości. Marta jest certyfikowaną specjalistką, jedną z niewielu w Polsce. Z przyjemnością i pasją opowiedziała mi o tym jak ważna jest rozmowa, akceptacja, miłość w rodzinie. Na co warto zwracać uwagę, jak się zachowywać w określonych sytuacjach.

Z Martą poznałyśmy się jakiś czas temu podczas sesji ciążowej i noworodkowej. Gdy do mnie się odezwała i opowiedziała o swojej pasji i działalności postanowiłam z nią przeprowadzić wywiad. Najpierw zrobiłyśmy sesję na stronę internetową i FB.

 

 

 

Marta o sobie:

Wspieram dzieci w dzieciństwie, rodziców w rodzicielstwie i rodziny w umacnianiu bliskiej relacji. Bycie uważnym rodzicem jest dużym wyzwaniem, jestem tu po to, aby towarzyszyć w tej drodze i pokazać nagrodę, która stoi na jej końcu.

Jestem psychologiem pracującym w nurcie Rodzicielstwa Bliskości (RB) opartym o teorię więzi i Porozumienie bez Przemocy (NVC). Prowadzę konsultacje dla rodziców, opiekunów i dzieci.

Zapraszam do Bliskiej Przestrzeni. Miejsca bliskiemu dzieciom i rodzicom

Po więcej zapraszam na:

Moją stronę – Marta Petrykowska Psycholog RB Szczecin

Facebook

bliskaprzestrzen@gmail.com  ;  tel.: 514 439 599

 

 

psycholog dziecięcy Szczecin psycholog dziecięcy Szczecin psycholo dziecięcy podcast fotografia rodzinna Szczecin psycholo dziecięcy psychologia rodzicielstwo bliskości psycholog dziecięcy Szczecin fotografia rodzinna Szczecin fotografia rodzinna Szczecin

 

Zobacz i posłuchaj inne podcasty z cyklu “Mama Sukcesu” – Podcasty

 

Zapoznaj się z moją ofertą – fotograf Szczecin oferta

Oraz zobacz jeszcze więcej moich prac – fotografia ciążowa Szczecin

Zajrzyj do moich profili w social media:

Facebook – Anna Gajdzińska Photography

Instagram – @fotografannagajdzinska

YouTube – Fotograf Anna Gajdzińska

Polub mnie, obserwuj, subskrybuj. Pokażę Ci jak pracuję, jakie jest moje hobby poza fotografią, zmotywuję Cię, zainspiruję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

30 + = 31