Sesja ciążowa w studio Szczecin

Dzień dobry Kochani. Sesja ciążowa w studio Szczecin – dlaczego warto i jak to u mnie wygląda. Tego dowiesz się z tego wpisu.

Sesja ciążowa w studio Szczecin

Ja osobiście jestem zakochana w klasycznej i eleganckiej fotografii studyjnej. Uwielbiam oglądać stare fotografie sprzed ponad 100 lat. Mają dla mnie w sobie to coś. Nie ma tam wydziwiania, jest prostota – tylko postać jest najważniejsza. Nie trzeba dodawać zbyt wielu akcesoriów, by efekt był oszałamiający. To jest moje zadanie i je zrealizuję dla Ciebie. Sama jestem mamą i doskonale pamiętam jaki to był dla mnie to magiczny czas.

 

Podczas sesji poczujecie się zaopiekowani. Zadbam o każdy szczegół, z przyjemnością Was poznam, wysłucham Waszej historii. Podczas każdego spotkania moi goście mnie inspirują. Wiem jakie to dla Was ważne, by opowiedzieć komuś o swoich odczuciach, przeżyciach będąc w ciąży. Sama tak miałam, ale w którymś momencie nie chciałam zamęczać swojej rodziny i znajomych, a komuś obcemu zawsze jakoś łatwiej. Zawsze staram się rozluźnić atmosferę, by współpracowało się nam znacznie lepiej, by to była świetna zabawa. Dzięki temu powstają szczere ujęcia.

 

Przygotuję dla Was wyjątkową pamiątkę na całe życie. Sprawię, że ten czas dla Was, przyszłych Rodziców, będzie jeszcze bardziej magiczny… Zobaczcie moje prace, poznajcie mnie, zadzwońcie. Na każde pytanie z ogromną przyjemnością odpowiem 🙂

 

sesja ciążowa w studio Szczecin sesja ciążowa w studio Szczecin sesja ciążowa w studio Szczecin oferta sesja ciążowa Szczecin klimatyczna sesja ciążowa Szczecin w studio fotografia ciążowa Szczecin sesja ciążowa w studio Szczecin fotografia ciążowa Szczecin sesja ciążowa w studio Szczecin sesja ciążowa Szczecin sesja ciążowa w studio Szczecin

 

Zobacz więcej moich zdjęć w portfolio – fotograf Szczecin

Fotograf Szczecin kontakt – skontaktuj się ze mną

Zajrzyj do moich profili w social media:

Facebook – Anna Gajdzińska Photography

Instagram – @fotografannagajdzinska

YouTube – Fotograf Anna Gajdzińska

Polub mnie, obserwuj, subskrybuj. Pokażę Ci jak pracuję, jakie jest moje hobby poza fotografią, zmotywuję Cię, zainspiruję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

71 − 69 =