O mnie

Dzień dobry 🙂

Miło mi Cię widzieć na mojej stronie, cieszę się, że chcesz mnie poznać 🙂

Mam na imię Ania i jestem fotografem, który „namaluje” Twój świat

Pokażę Ci jak jesteś piękna, zatrzymam czas, byś mogła wracać do ważnych chwil w Twoim życiu

Sprawię, że się uśmiechniesz, sprawię, ze poczujesz się wyjątkowo

Twoje zdjęcia będą ponadczasowe i z radością będziesz pokazywać je swoim wnukom 🙂

Jestem po to, by „zatrzymać” Twoje emocje

 

fotograf Szczecin

 

 

Chcesz mnie lepiej poznać? Zadzwoń – tel.: 696 582 423  ;  wyślij wiadomość  ;  Z ogromną przyjemnością z Tobą porozmawiam i Cię też poznam, by przygotować się jak najlepiej do sesji z Tobą

 

 

Kim jestem.

Jestem żoną i mamą. Fotografia, to oczywiście moja pasja i teraz stała się również pracą, która daje mi wiele radości i satysfakcji. Poprzez fotografię chcę nauczyć synka wiary w swoje pasję, marzenia i przekonania, by był szczęśliwym człowiekiem. Wszystko zawdzięczam moim chłopakom, dzięki nim jestem spełniona i dalej staram się rozwijać.

Jak pracuję.

Przede wszystkim nie robię zdjęć na tak zwaną masówkę. Sesja trwa u mnie średnio 2 godz, przy noworodkowych nawet ponad 4h. Nigdy nie popędzam swoich modeli podczas sesji, przy ustalaniu terminu dopasowuję godziny tak, by nie nachodziły na siebie oraz na spokojnie i rzetelnie wykonać swoją pracę. Przed przystąpieniem do pracy najpierw rozmawiam z Wami, by dowiedzieć się czego oczekujecie i na jakich ujęciach Wam zależy, chcę Was poznać. Nic nie narzucam, zależy mi na Waszym zadowoleniu. Proszę zawsze o wzięcie paru rzeczy na przebranie, by zdjęcia były urozmaicone i żebyście byli Wy, a nie kolejnym powieleniem tego samego. Każda sesja jest inna i zawsze do niej się starannie przygotowuję.

Jeśli interesujecie się sesją noworodkową zachęcam do przeczytania jak ona wygląda – fotografia noworodkowa Szczecin

Jeśli podobają Wam się moje zdjęcia skontaktuj się ze mną, a ja z przyjemnością opowiem jeszcze więcej o tym jak wygląda sesja i wspólnie ustalimy termin naszego spotkania.