Klasyczna sesja ciążowa Szczecin

Sesja ciążowa Szczecin

Sesja ciążowa Szczecin. Miło mi Ciebie gościć na mojej stronie. Przede wszystkim GRATULUJĘ !!! :). Czeka Cię fantastyczny okres w Twoim życiu. Z przyjemnością zrobię Tobie i przyszłemu tacie klimatyczne i ponadczasowe zdjęcia. Jeśli poszukujesz w zdjęciach naturalność i prawdę to obejrzyj moje prace. Jeśli Ci się podobają to skontaktuj się ze mną. Porozmawiamy o sesji, będę mogła Cię bliżej poznać. Na moich zdjęciach nie ma wymyślnych scenek, nie ma wielkich rozłożystych sukienek. Ja proponuję Tobie minimalizm, prostotę i to “coś”. Uchwycę dla Ciebie Twoje emocje, miłość. Czyli to wszystko co jest najważniejsze.

Nie musisz się martwić o to, że nie umiesz pozować i nie jesteś fotogeniczna. Ja o wszystko zadbam. Poprowadzę Cię przez całą sesję tak, byś poczuła się zaopiekowana. Mam w studio niezbędną garderobą do stworzenia poniższych zdjęć. Obejrzyj teraz moje prace.

Sesja ciążowa Szczecin

Spodobał Ci się mój styl zdjęć? Mam nadzieję, że przypadł Ci do gustu. W takim razie napisz do mnie – wyślij wiadomość lub zadzwoń tel.: 696 582 423. Chętnie porozmawiam z Tobą o sesji i ustalimy termin.

W studiu mamy dużo możliwości do różnych kadrów: na łóżku, przy oknie, przy świetle naturalnym, przy błyskowym, tło białe, czarne…

Czekam na wiadomość od Ciebie i do zobaczenia 🙂

Fotografia ciążowa – oferta

Zapoznaj się z moim cennikiem – fotografia ciążowa cennik

Moje social media:

Instagram – @AnnaGajdzinskaFotograf

Facebook – Anna Gajdzińska Photograph