fotografia noworodkowa Szczecin

Ponadczasowa fotografia noworodkowa Szczecin – to zdjęcia, które nie idą za modą, są klasyczne i minimalistyczne. Skupiam się na pokazaniu magii, Waszych emocji. Jestem jednym z niewielu jak nie jedynym fotografem, który robi emocjonalne zdjęcia w naturalnych kadrach. Jeśli podobają Ci się moje prace, to musisz się do mnie odezwać. Chętnie opowiem Ci o sesji, jak ona przebiega i jak powinnaś się przygotować. Zobacz zdjęcia mojego autorstwa, przeczytaj poniżej nich czym się kieruję podczas sesji i skontaktuj się ze mną. Do zobaczenia 🙂

ponadczasowa Fotografia noworodkowa Szczecin

  • Zdjęcia wykonuję jedynie przy świetle naturalnym. Nie chcę błyskać lampą przy małych dzieciach. Nie chcę dodatkowo stresować maleństwa. Zależy mi na komforcie i poczuciu bezpieczeństwa.
  • Wykonuję tylko jedną sesję noworodkową dziennie. Jestem profesjonalistką i zależy mi na zrobieniu jak najlepszych zdjęć. Muszę zadbać o komfort pracy oraz Was Rodziców, byście się nie stresowali. A limit czasowy często wpływa na jakość pracy, dodatkowo wyczuwany jest stres, który odczuwa Maleństwo i jest niespokojne. Dlatego robię tylko jedną sesję dziennie.
  • Zapewniam ubranka i materiały, które widać na zdjęciach. Rodziców zawsze proszę jedynie o białe, czarne koszulki oraz jasne jednokolorowe body dla Maluszka.
  • Dbam, by w studio było ciepło i komfortowo.
  • Posiadam doświadczenie i wiedzę, dzięki którym powstają klimatyczne i ponadczasowe kadry.

To główne zasady jakimi kieruję się, by przeprowadzić sesję noworodkową. Moje prace są wyjątkowe, ponieważ nikt inny nie wykonuję sesji noworodkowych w moim stylu. Nie znajdziesz u mnie w koszyczkach, łóżeczkach, wózeczkach, w których Maluszek może zniknąć, a w końcu on jest najważniejszy. Nie wykonuję zdjęć w stylu boho – moje studio jest zaaranżowane do ujęć klasycznych. U mnie zobaczysz emocjonalne, klasyczne, ponadczasowe kadry. Kadry, które potrafią oczarować i mają to “coś”.

Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, oryginalnego i ponadczasowego to zadzwoń do mnie (tel.: 696 582 423) lub wyślij wiadomość. Chętnie z Tobą porozmawiam, poznam i opowiem o sesji.

Sesja noworodkowa Szczecin – oferta

Zapoznaj się z moim cennikiem – fotografia noworodkowa cennik

Moje social media:

Instagram – @AnnaGajdzinskaFotograf

Facebook – Anna Gajdzińska Photograph