Fotograf Szczecin – Anna Gajdzińska fotograf opinie

Miło mi Cię widzieć na mojej stronie :). Przeczytaj opinie moich gości na temat zdjęć, sesji jaką u mnie zrobili. Dla mnie najważniejszy jest spokój podczas robienia zdjęć, odpowiednia atmosfera, miło spędzony czas. Dlatego NIGDY na sesji nie pośpieszasz !!! Nie robię zdjęć na masówkę i przykładam się do każdego spotkania, każdego ujęcia. Do zobaczenia 🙂

————————————-

———————————

Ewa Olszewska
Ewa Olszewska
20/08/2023
Serdecznie polecam! Sesja noworodkowa u Ani jest pełna spokoju, nikt się nie spieszy, nie pogania. Nasz synek nie chciał zasnąć a i tak udało się zrobić całą masę dobrych ujęć. Teraz mamy tylko problem które wybrać:)
Michalina Matera
Michalina Matera
25/05/2023
Najlepsza fotograf do sesji sensualnych i nie tylko ❤️
Alicja Łencio
Alicja Łencio
13/04/2023
Bardzo profesjonalna i zaangażowana Fotograf. Polecam. Sesja, która uskrzydla... Alicja
Joanna Tomczyk
Joanna Tomczyk
31/03/2023
Pani Ania jest serdeczną osobą, bardzo profesjonalna. Każdy czuje się zaopiekowany. Do tego cudowne zdjęcia. Gorąco polecam :)
Bartek Ciszewski
Bartek Ciszewski
31/03/2023
Profesjonalna obsługa, luźna i przyjemna atmosfera w przepięknej okolicy… zdjęcia w świetnej jakości. Fantastyczny pomysł na prezent oraz niezapomniane wspomnienia ujęte w obiektywie!
Joanna G
Joanna G
25/02/2023
Decyzja o sesji ciążowej u Ani to był strzał w dziesiątkę! Atmosfera, jaka została stworzona sprawiła, że można było poczuć się całkowicie swobodnie, bez żadnego skrępowania. Co najważniejsze, estetyka jaką proponuje Ania, już po zajrzeniu w portfolio, a teraz trzymając w rękach swoją pamiątkę tylko utwierdza, że trafiliśmy do pełnowymiarowej profesjonalistki. Kolejna sesja przed nami... i to wspólnie z kotem, który został do niej zaproszony bez mrugnięcia okiem, mimo naszych obaw. Anna naprawdę kocha to, co robi! Dziękujemy, my polecamy.
Iza K
Iza K
24/02/2023
Polecam serdecznie sesje noworodkową u Pani Ani. W godzinę snu naszej córeczki udało się uzyskać multum pięknych ujęć, z których ciężko wybrać końcową ilość :) profesjonalizm, do tego miła atmosfera.
Iga Kowalczyk
Iga Kowalczyk
31/01/2023
Serdecznie polecam, sesja wykonana profesjonalnie. Zdjęcia są przepiękne! Cudowną atmosferę, którą tworzy Pani Ania dostajemy w gratisie :) Naprawdę warto! Na pewno wrócimy :)
Izabela Boczkowska
Izabela Boczkowska
24/01/2023
Świetna sesja. Fajne doświadczenie. Byłam z córką. Obie uznałyśmy że przygoda przyjemna. Pani Ania jest pełna pasji, zapału, widać że lubi to co robi. Pamiątka przepiękna.

————————————

Zapraszam do mojego portfolio:

Moje social media:

Instagram – @AnnaGajdzinskaFotograf

Facebook – Anna Gajdzińska Photograph