Fotografia ciążowa Szczecin

Fotografia ciążowa Szczecin, sesja ciazowa Szczecin. Zrobię Ci klimatyczne i ponadczasowe zdjęcia, które będą zawsze zachwycać. Zobacz moje portfolio i umów się na sesję.

Fotografia ciążowa Szczecin – portofolio – więcej zdjęć

Zapoznaj się z moją ofertą – Sesja ciazowa Szczecin cennik

Sesja ciążowa Szczecin

Sesja ciążowa Szczecin. Miło mi Ciebie gościć na mojej stronie. Przede wszystkim GRATULUJĘ !!! :). Czeka Cię fantastyczny okres w Twoim życiu. Z przyjemnością zrobię Tobie i przyszłemu tacie klimatyczne i ponadczasowe zdjęcia. Jeśli poszukujesz w zdjęciach naturalność i prawdę to obejrzyj moje prace. Jeśli Ci się podobają to skontaktuj się ze mną. Porozmawiamy o sesji, będę mogła Cię bliżej poznać. Na moich zdjęciach nie ma wymyślnych scenek, nie ma wielkich rozłożystych sukienek. Ja proponuję Tobie minimalizm, prostotę i to „coś”. Uchwycę dla Ciebie Twoje emocje, miłość. Czyli to wszystko co jest najważniejsze.

Nie musisz się martwić o to, że nie umiesz pozować i nie jesteś fotogeniczna. Ja o wszystko zadbam. Poprowadzę Cię przez całą sesję tak, byś poczuła się zaopiekowana. Mam w studio niezbędną garderobą do stworzenia poniższych zdjęć. Obejrzyj teraz moje prace.

Jak się przygotować do sesji ciążowej – poradnik

Zarezerwuj termin sesji już dziś – zadzwoń tel.: 696 582 423 , wyślij wiadomość

Zobacz więcej moich prac – sesja ciążowa Szczecin

Masz pytania? wyślij wiadomość – sesja ciazowa kontakt

Zapoznaj się też z moja ofertą – Sesja ciazowa Szczecin cennik

Wejdź koniecznie na moje profile: Facebook i Instagram